Novinka - Strašidelná zahrada v areálu REC Group přilákala stovky návštěvníků | 2.11.2015

Téměř 2000 návštěvníků zavítalo v pátek 30. 10. 2015 na Strašidelnou zahradu pořádanou společností REC Group, KOVOZOO Staré Město a občanským sdružením Rosnička. Záštitu nad akcí převzal starosta Starého Města Josef Bazal.

Staré Město, 2.11.2015 – Téměř 2000 návštěvníků zavítalo v pátek 30. 10. 2015 na Strašidelnou zahradu pořádanou společností REC Group, KOVOZOO Staré Město a občanským sdružením Rosnička. Záštitu nad akcí převzal starosta Starého Města Josef Bazal.

Přestože se brány Strašidelné zahrady měly oficiálně otevřít až v 17 hodin, strašidla, čarodějnice, upíři a další pohádkové bytosti se začaly slétávat již o hodinu dříve.

V prostorách zahrady čekal na návštěvníky bohatý program a občerstvení. Dceřiné společnosti - KOVOSTEEL Recycling, STEELMET, OTR Recycling, RPG Recycling, GELPO, NEOMA Recycling a A-GLASS Recycling, si připravili celkem 7 strašidelných stanovišť s různými soutěžemi a halloweenskými specialitami. Zatímco děti plnily různé úkoly, rodiče se mohli zahřát domácí dýňovou polévkou, čajem, ale i ostřejšími lektvary.

O doprovodný program se po celou dobu akce staral kouzelník a moderátor Jirka Hadaš se svojí strašidelnou show. Jirka tradičně ovládl celé pódium i prostor před ním a svým vystoupením si opět získal přízeň všech malých návštěvníků a nejen jich.

S příchodem večera se začalo ochlazovat a návštěvníci se přemísťovali k ohništím, kde se mohli nejen ohřát, ale také si opéct špekáček nebo marshmallow, což sklidilo úspěch hlavně u malých návštěvníků.

Úderem 19 hodiny se začaly na pódiu slétávat všechny masky, aby se zúčastnily soutěže o nejlepší masku. Odbornou porotu čekal nelehký úkol – vybrat tři nejlepší a nejoriginálnější masky. Nakonec se přece jen podařilo vybrat tři nejlepší a odměnit je cenami v podobě společenských her.

Strašidelnou zahradu letos navštívilo 1822 návštěvníků, z nichž necelá polovina přišla v maskách. Popularita této tradiční podzimní akce rychle roste. V porovnání s loňským ročníkem se návštěvnost zvýšila téměř na dvojnásobek. Společnost REC Group pořádala v tomto roce také Den Země, Zahradní slavnost či akci Děti a KOVOZOO, na které se společně se Strašidelnou zahradou můžete těšit i příští rok.

Společnost REC Group s.r.o. a o.s. Rosnička děkuje Starému Městu za podporu a záštitu nad akcí.

Fotografie z celé akce najdete v galerii.

Aktuality

30.3. 2017

DEN ZEMĚ 2017

Pozvánka na 10. ročník ekologicko-kulturní akce DEN ZEMĚ V REC GROUP!
Akce se uskuteční v sobotu 22.4. 11-18hod.

více informací
 
2.11.2015

Strašidelná zahrada v areálu REC Group přilákala stovky návštěvníků

Téměř 2000 návštěvníků zavítalo v pátek 30. 10. 2015 na Strašidelnou zahradu pořádanou společností REC Group, KOVOZOO Staré Město a občanským sdružením Rosnička. Záštitu nad akcí převzal starosta Starého Města Josef Bazal.

více informací
 

Partnerské projekty

Rukuvruce Ekostrážce

Kontaktujte nás!